AGENCJA HANDLOWA JAK,
01-018 Warszawa, Wolność 3A

AGENCJA HANDLOWA JAK, 01-018 Warszawa, Wolność 3A

+ 48 22 621 10 45

jarek@jak.waw.pl

made-in-germany

Vulcan Industrial Line

construction workerPrzyjazny środowisku system antyosadowy dla Biznesu I przemysłu .

W wielu dziedzinach przemysłu woda odgrywa kluczową rolę i jest używana w dużych ilościach każdego dnia . Kamień krystalizujący z wody przynosi w procesach przemysłowych bardzo wymierne straty .

Urządzenia VULCAN INDUSTRIAL LINE zapobiegają krystalizacji I nie wymagają nadzoru ani nie generują kosztów . Nie są potrzebne kosztowne przeglądy okresowe , ani zakup soli pastylkowanej . Osady nie powstają . Związki wapnia są wypłukiwane z rurociągów razem z wodą , która nie zmienia swojego składu . Dla przemysłu opracowano urządzenia aż do rur o średnicy 40” . Dzięki 10 zainstalowanym programom dopasujesz każde urządzenie do swojej rury I materiału , z jakiego jest wykonana .

Vulcan 5000
Industrial Areas
Wieże ziębnicze Wymienniki ciepła
Huty aluminium Duże Budynki
Przemysł chemiczny Przemysł samochodowy
Formowanie wtryskowe Przemysł tekstylny
Przemysł drzewny Drukarnie
Produkcja gumy Szpitale
Produkcja żywności Rafinerie
Oczyszczanie ścieków wiele więcej...
cooling tower Wieże ziębnicze

Technologia Vulcan-Impuls uzdatnia wodę odbierając związkom wapnia zdolność do przylegania do powierzchni. Osady z twardej wody w postaci pyłu można łatwo usunąć. Elektroniczne impulsy Vulcana generują unikalną warstwę ochronną, która zapobiega korozji wżerowej w rurach. Vulcan rozwiązuje problemy ze wszelkiego typu osadami.

sprinkler Rolnictwo: rośliny, zwierzęta gospodarskie, maszyny

Woda jest cennym zasobem, którym trzeba zarządzać właściwie w celu maksymalizacji efektywnego wykorzystania. Kiedy twarda woda jest używana do nawadniania plonów (kukurydza, soja, warzywa itd.) osad kamienny tworzy się na roślinach i ich liściach, co utrudnia kontakt ze światłem słonecznym. To hamuje proces fotosyntezy, a wiec także rozwój roślin.

condominiums Bojlery i wymienniki ciepła

Problemem w procesie eksploatacji wież chłodniczych jest osadzanie się wewnątrz urządzeń kamienia. Stężenie zawartych w wodzie związków wapnia stale rośnie, ponieważ woda odparowuje, a z każdym uzupełnieniem poziomu wody w instalacji wprowadza się nową porcję osadotwórczych związków. Ten typ kamienia kotłowego jest trudny i kosztowny do usunięcia. Vulcan zmniejsza ilość osadów a tym samym redukuje częstotliwość i koszty konserwacji przy znacznym wydłużeniu czasu eksploatacji.

hospital Szpitale i duże budynki

Szpitale, domy opieki i inne obiekty służby zdrowia zużywają każdego dnia olbrzymie ilości wody. Tradycyjne zmiękczacze, pracujące ze złożem soli dostarczają nam wodę wysokosodową, która nie nadaje się dla pacjentów cierpiących na choroby układu krążenia, serca czy nadciśnienie. Vulcan to mądra alternatywa.


Vulcan obsługuje znacznie więcej aplikacji.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Twojej aplikacji.

company references

Vulcan Korzyści

  • Wydłużenie życia profesjonalnego wyposażenia i sprzętu
  • Redukcja czynności serwisowych przy systemach nawadniania i nawilżania
  • Wyraźnie lepsze zasilanie wodą wszystkich urządzeń sanitarnych
  • Zmniejszenie konserwacji
  • Szybka amortyzacja kosztów akwizycji
  • Łatwiejsze czyszczenie wieże ziębnicze
  • Redukcja chemikaliów
  • Wydłużone okresy między czyszczeniem