AGENCJA HANDLOWA JAK,
01-018 Warszawa, Wolność 3A

AGENCJA HANDLOWA JAK, 01-018 Warszawa, Wolność 3A

+ 48 22 621 10 45

jarek@jak.waw.pl

made-in-germany

Vulcan Commercial Line

woman personnelPrzyjazny środowisku system przeciw osadom wapiennym do zastosowań komercyjnych

Profesjonalne systemy wodociągowe mają za zadanie dostarczać wodę w każdej chwili i w odpowiedniej ilości . Restauracje , hotele , spa , baseny , obiekty klimatyzowane lub chłodnie – każda z tych aktywności jest nie do wyobrażenia bez ciągłych dostaw wody .
Urządzenia VULCAN COMMERCIAL LINE do uzdatnianie twardej wody , z indywidualną regulacją parametrów pracy , przystosowane są do rurociągów o średnicy do 6”. Idealnie wpasowują się w potrzeby małego i średniego biznesu .

pool Gastronomia, turystyka, hotelarstwo

Branża gastronomiczno – hotelarska zużywa każdego dnia duże ilości wody. Restauracja potrzebuje dobrej jakości wody pitnej do przygotowywania posiłków i napojów. Usługi pralnicze, baseny, spa, ogrzewanie, klimatyzacja to tylko kilka przykładów wykorzystania wody w biznesie hotelowym.

condominiums Kamienice i duże budynki

Zarządzanie dużą ilością budynków wymaga stałej obserwacji wszystkich urządzeń technicznych, stacji sanitarnych oraz obszarów na wolnym powietrzu itd. Vulcan przyczynia się do poprawy zarządzania, trwałości i rentowności w wielu dziedzinach. Vulcan doprowadza urządzenia wodne do uzyskania maksymalnej długości życia i ogranicza ich konserwację do minimum.

sprinkler Rolnictwo: rośliny, zwierzęta gospodarskie, maszyny

Woda jest cennym zasobem, którym trzeba zarządzać właściwie w celu maksymalizacji efektywnego wykorzystania. Kiedy twarda woda jest używana do nawadniania plonów (kukurydza, soja, warzywa itd.) osad kamienny tworzy się na roślinach i ich liściach, co utrudnia kontakt ze światłem słonecznym. To hamuje proces fotosyntezy, a wiec także rozwój roślin.

hospital Medycyna – szpitale, domy opieki, rezydencje

Szpitale, domy opieki i inne obiekty służby zdrowia zużywają każdego dnia olbrzymie ilości wody. Tradycyjne zmiękczacze, pracujące ze złożem soli dostarczają nam wodę wysokosodową, która nie nadaje się dla pacjentów cierpiących na choroby układu krążenia, serca czy nadciśnienie. Vulcan to mądra alternatywa.


Vulcan obsługuje znacznie więcej aplikacji.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Twojej aplikacji.

Vulcan Korzyści

  • System, bez chemii i soli
  • Bez magnetyzmu
  • Do rur o średnicy do 40″
  • Działa na każdym materiale rury
  • Międzynarodowa 25-letnia gwarancja
  • Jakość – Made in Germany
references from companies