Vulcan anti-scale system

Niemiecki certyfikat jakości


Zatwierdzenie UL

UL logoUL - Underwriters Laboratories Inc - to międzynarodowa instytucja zatwierdzająca jakość i bezpieczeństwo, z siedzibą w Illinois, USA. Znak UL na wyrobie, który UL przetestowały, oceniły produkt i ustaliły, że elektronika spełnia surowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa. Wszystkie adaptery przełączania mocy Vulcan-a spełniają te wymogi i są zgodne z międzynarodowymi standardami.

 Ul Letter

     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Niemieckie TÜV/GS

TÜV Logo“Niemiecki TÜV” jest narodową, niezależną instytucją, która ocenia produkty pod kątem bezpieczeństwa i niezawodności. Gdy produkt odpowiada surowym wymaganiom jest wyróżniony znakiem TÜV/GS, co wskazuje, że produkt został przetestowany i certyfikowany pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z "niemieckimi przepisami bezpieczeństwa produktowego". Znak GS jest to certyfikat, który zawiera okresowe kontrole fabryczne obejmujące system jakości produkcji. Ustawa ta wymaga, aby inspektorzy często oceniali czy producent jest w stanie utrzymać wszystkie specyfikacje testowanego produktu w procesie jego produkcji. Podczas takiej inspekcji fabrycznej oceniane jest wdrożenie systemu jakości, środowiska produkcyjnego, testowane są też urządzenia kontrolne i pomiarowe.
 

TÜV letter


     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Zatwierdzenie CE

CE LogoZnak CE potwierdza, że produkt spełnił Niemieckie i Unijne wymagania bezpieczeństwa uzytkownika, zdrowia lub ekologiczne. "CWT oświadcza, że produkt działa zgodnie z następującymi wytycznymi UE: 73/23/EG; 89/336/EG, posiada certyfikat znaku CE. Sprzęt odpowiada wymogom niemieckiej Ustawy o Bezpieczeństwie Przemysłowym oraz europejskim wytycznym urządzeń niskiego napięcia. "
 

ce letter     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Świadectwo pochodzenia

IHK LogoŚwiadectwo pochodzenia, (CO) określa i oficjalnie potwierdza kraj, w którym towary są rzeczywiście produkowane. Dla Niemiec certyfikat został wystawiony przez niemiecką Izbę Handlową (IHK). Potwierdza niemieckie pochodzenie (wyprodukowane w Niemczech) po dokładnym badaniu pochodzenia każdej części produktu i po ocenie zakładu produkcyjnego w Niemczech.
 

ihk letter
Copyright: Christiani Wassertechnik GmbH (CWT) | Imprint